Logo2
Toggle_button_foreground2 Toggle_button_foreground firma
Potřebujete
Operatorka

Mohu Vám pomoci?

Volejte 1188

Potřebujete
Taxislužba, taxi

Provozujeme taxi s možností přívěsného vozíku (450 - 750 kg), přepravu osob, drink & drive, transfer na letiště, nabízíme dálkové slevy. Po předchozí domluvě přezouváme pneumatiky.
Taxi

Provozujeme taxislužbu, nejnižší ceny pro Ostravu, Karvinou, Orlovou, Bohumín. Nonstop. Zajišťujeme přepravu osob z a na letiště Ostrava Mošnov za standardní nezvýšené ceny. Odvezeme i váš vůz (drink servis).
Působnost: Havířov
Taxislužba

Nabízíme drink taxi a přepravu osob. Zajišťujeme nonstop taxi, přepravu osob, odvoz vozu, odvoz dětí do škol, rozvoz z firemních akcí a svateb, transfery na letiště a z letiště.
Taxislužba, kurýrní služby, přeprava osob

Taxi Stacho je jedničkou na ostravském trhu. Díky pestré a kvalitní nabídce služeb jsme největší a nejspolehlivější taxislužbou v Ostravě. Nabízíme NONSTOP vícemístná vozidla 6+1, drink servis,…
Taxislužba, přeprava osob, taxi

Autodoprava, osobní přeprava, smluvní přeprava osob, nejlevnější taxi, taxislužba. Fungujeme nonstop. Rychlá a levná doprava v oblasti Třinecka. Působnost: Třinecko a okolí - především Třinec, Český…
Taxislužba

Taxi služba a drink servis. Přistavení vozidla v Ostravě je do 10 minut. Možnost zaplacení jízdy na fakturu či formou platebního terminálu (po předchozí domluvě). Při delší trase smluvní ceny.