Logo2
Toggle_button_foreground2 Toggle_button_foreground firma
Potřebujete
Operatorka

Mohu Vám pomoci?

Volejte 1188

Potřebujete
Taxislužba, taxi

Provozujeme taxi s možností přívěsného vozíku (450 - 750 kg), přepravu osob, drink & drive, transfer na letiště, nabízíme dálkové slevy. Po předchozí domluvě přezouváme pneumatiky.
Komfort Taxi Karviná

Provozujeme taxislužbu, nejnižší ceny pro Ostravu, Karvinou, Orlovou, Bohumín. Nonstop. Zajišťujeme přepravu osob z a na letiště Ostrava Mošnov za standardní nezvýšené ceny. Odvezeme i váš vůz (drink servis).
Působnost: Havířov
Taxislužba

Nabízíme drink taxi a přepravu osob. Zajišťujeme nonstop taxi, přepravu osob, odvoz vozu, odvoz dětí do škol, rozvoz z firemních akcí a svateb, transfery na letiště a z letiště.
Taxislužba, přeprava osob, taxi

Autodoprava, osobní přeprava, smluvní přeprava osob, nejlevnější taxi, taxislužba. Fungujeme nonstop. Rychlá a levná doprava v oblasti Třinecka. Působnost: Třinecko a okolí - především Třinec, Český…
Taxislužba

Taxi služba a drink servis. Přistavení vozidla v Ostravě je do 10 minut. Možnost zaplacení jízdy na fakturu či formou platebního terminálu (po předchozí domluvě). Při delší trase smluvní ceny.
Taxislužba

Naše společnost je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa. Máme 6místné vozy. Sazba za km 25 Kč, nástupní sazba 30 Kč.
Působnost: Moravskoslezský